"En büyük başarı mutlu olabilmektir."

DİJİTAL DÖNÜŞÜM PLATFORMU

AKINSOFT- AKINROBOTICS Olarak Dijital Dönüşüme Tam Destek Sağlıyoruz...


AKINROBOTICS TEKNİK GEZİ

Dünyanın ilk insansı robot fabrikası AKINROBOTICS, tamamen yerli üretilen robotların yapım sürecinin heyecanını birlikte yaşamaya davet ediyor. Alanında uzman rehberler eşliğinde robot yapım sürecini oluşturan bütün çalışmalara yakından tanık olun.

Akinrobotics Teknik Gezi Formu İçin Tıklayınız

ETKİNLİK ( KARİYER GÜNLERİ ) DAVET

Üniversiteler, odalar, kişisel gelişim, zirveler, çalıştay etkinliklerinize "Dr. Özgür AKIN ile Ütopyana Dokun Etkinlikleri" adı altında gerçekleştirmekteyiz. Konuşmacı olarak talepleriniz için;

Etkinlik Davet Formu İçin Tıklayınız
İŞ BAŞVURUSU

Takım çalışmasının esas olduğu şirketimizde personel sayımız her geçen gün artmaktadır. Personel seçme ve yerleştirme sürecinde ana ilke, kişilere eşit fırsat vererek gelişmeye açık, değişimden korkmayan, insan ilişkilerinde başarılı, eğitim düzeyi yüksek, takım çalışmasını seven, genç ve dinamik kişileri şirkete kazandırmaktır.

Online İş Başvurusu İçin Tıklayınız
STAJ İMKANI

Bilişim Ve İleri Teknoloji Alanının Yıldızları Arasında Yerinizi Alın! AKINSOFT Konya, AKINSOFT İstanbul ve AKINROBOTICS ile birlikte tüm Türkiye'deki Bölge Bayi ve Ana Bayi ofislerinde staj yapma imkanı tanınmaktadır.

Online Staj Başvurusu İçin Tıklayınız
BURS BAŞVURUSU

AKINSOFT ve AKINROBOTICS olarak eğitim olan desteklerimiz çerçevesinde öğrencilerimize burs imkanı sağlanmaktadır. Burs başvurularını, yıl boyunca gerçekleştirebilirsiniz. Burs değerlendirmemiz her yılın ekim ayı içerisinde gerçekleşmekte olup, burs alamaya hak kazananlara dönüşler gerçekleştirilmektedir.

Online Burs Başvurusu İçin Tıklayınız
SPONSORLUK BAŞVURU FORMU

AKINSOFT ve AKINROBOTICS olarak yüksek teknoloji alanındaki çalışmalarının yanı sıra sadece iş odaklı değil sosyal bir firma olduğunu da her fırsatta göstermektedir.Sosyal sorumluluk çerçevesinde farklı alanlara verdiği destekle sponsorluklar gerçekleştirmektedir.

Online Sponsorluk Talebi İçin Tıklayınız
AKINROBOTICS ROBOT KİRALAMA VE SATIN ALMA

İnsansı Robotlar; Hizmet sektöründe, Havaalanlarında, otogarlarda, otellerde, alışveriş merkezlerinde, mağazalarda, marketlerde, restoran ve kafelerde, fuarlarda, konserlerde, açılış, kutlama gibi organizasyonlarda, eğitim kurumlarında, hastanelerde görevlendirilebilir.

Akinrobotics Robot Kiralama ve Satın Alma İçin Tıklayınız
REZZTA

İnternetten yemek siparişi almanın ve sipariş vermenin en kolay hali. İnternetten yemek siparişi vermek için Rezzta üyesi tüm restoranların birbirinden lezzetli menülerinden hiçbir ekstra ücret vermeden sipariş verebilirsiniz. Restoran işletmecisi olarak Rezzta üyesi olarak restoran servisi ağını genişletebilir, internet üzerinden hemen sipariş alabilirsiniz. Üstelik komisyon ücreti olmadan.

rezzta.com
AKINSOFT

28 ülkede (06.04.2017) 2000'i aşkın Çözüm Ortağı ve 120'yi aşkın program arşivi ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiş ülkemizin ileri gelen yazılım firmalarındandır.

akinsoft.com.tr   akinsoft.com   
akinsoft.net    akınsoft.com.tr    webeliza.com

Dünyada ve Türkiye'de bir ilk olarak Robotik Teknolojileri'nin seri üretimine geçilmesi adına AKINSOFT bünyesinde kurulan bir kurumdur.

akinrobotics.com    akinoid.com


AKINSOFT WOLVOX ERP E-Business, temelde üretim ve finans sistemi ile tam entegre çalışan tümleşik bir ERP
(Enterprise Resource Planing – Kurumsal Kaynak Planlaması) yazılımdır.

wolvox.com     erpzamani.com


İnternet üzerinden online satış yapmayı amaçlayan tüm işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hazırlanmış bir AKINSOFT yazılımıdır.

akinsofteticaret.com    akinsofteticaret.net


AKINSOFT Web tabanlı programların bir arada toplandığı ve son kullanıcının beğenisine sunulduğu yazılım vitrinidir.

daprox.com


Şekil hükümlerinden bağımsız olarak, Vergi Usul Kanunu’na veya Türk Ticaret Kanunu’na göre tutulması zorunlu olan defterlerde yer alması gereken bilgileri kapsayan, (e-Mutabakat, e-Arşiv, e-Fatura, e-Defter) elektronik kayıtlar bütünüdür.

e-mutabik.com     E-çözümler


AKINSOFT Online

İnternet Hizmetleri Departmanı, ihtiyaçlarınıza uygun tasarımlar geliştirip, güçlü ve sorunsuz alt yapıya sahip serverlarında sitenizi barındırma imkanı tanır. Ayrıca, Domain Name Register işlemleriniz de gerçekleştirilir.

akinsoftonline.com


DIGI Market

Firmamız AKINSOFT’un programları yanında her türlü bilişim (donanım, yazılım vs...) ürünlerinin satışının yapıldığı online satış mağazamızdır.

digimarketim.com     akinsoftstore.com       akinsoftstore.net


INOVAX

AKINSOFT Genel Merkez ve Çözüm Ortakları çalışmalarının, AKINSOFT haberlerinin, teknoloji, bilim, sanat ve ekonomi alanında yaşanan gelişmelerin takip edilebileceği AKINSOFT dergisidir.

inovax.net     akinsoftmedya.com    akinsoftgames.com


Türkiye'de tek olan bir vizyonla çalışmaya başlayarak AKINSOFT'un Robotik Teknolojiler üzerine yaptığı çalışmaları birebir görme imkanı sağlayan, misafirlerine Robot Garson ADA'ların elinden hizmet alma keyfini sunan Cadde Meram Kafe & Robotik Uygulama Merkezi 26 Mart 2015 tarihinde AKINSOFT bünyesine katılmıştır.

caddemeram.comİnternet cafelere, laboratuvarlara, internet web filtreleme yapan işletmelere ya da kullanıcılara, restaurantlara, bilardo ve playstation salonlarına hitap eden bir AKINSOFT yazılımıdır.

cafeplus.com.tr   cafeplusfilter.com   
cafeforumcafe.com   ticaretalani.com   
teknopano.com   mavigucuhissedin.com


Free Computer

Donanım (oem parça ve bilgisayar) satışı, sarf malzeme satışı ve teknik destek (bilgisayar kurulumu, arıza tespiti ve onarımı) gibi hizmetleri yürüten AKINSOFT departmanıdır.SOFTPA

SOFTPA, AKINSOFT'un Pazarlama Departmanı'dır. AKINSOFT Çözüm Ortakları (Bölge Bayileri, Ana Bayiler, Bayiler, ve Satış Noktaları) bünyesinde oluşturulan satış ekipleri vasıtası ile yurt içinde ve yurt dışında programlama grubu tarafından üretilen programları son kullanıcıya ulaştırırlar.AKINOİD

Robot yapımında ihtiyacınız olabilecek tüm Robotik, Elektronik ve Mekanik Malzemeleri temin edip; güvenle alışveriş yapabileceğiniz "Türkiye'nin Bilgi Dolu Alışveriş Sitesi".

akinoid.com


Free Club

Takım çalışmasının esas olduğu şirketimizde personel sayımız her geçen gün artmaktadır. Personel seçme ve yerleştirme sürecinde ana ilke, kişilere eşit fırsat vererek gelişmeye açık, değişimden korkmayan, insan ilişkilerinde başarılı, eğitim düzeyi yüksek, takım çalışmasını seven, genç ve dinamik kişileri şirkete kazandırmaktır.

Online İş Başvurusu İçin Tıklayınız

AKINSOFT - AKINROBOTICS Yönetim Kurulu Başkanı

ozgurakin.com.tr     ozgurakin.com   
drozgurakin.com

Copyright © 1995-2018 Dr. Özgür AKIN. Her Hakkı Saklıdır.