26 Nisan 2011

AKINSOFT, Konya Ilgın Ticaret Odasında

AKIN Yazılım Bilgisayar İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.

  AKINSOFT tanıtım ve eğitim toplantılarına devam ediyor. Konya'nın Ilgın ilçesinde ki Çözüm Ortağı Aybil Bilgisayar'ın organize ettiği ve Ilgın Ticaret Odasınında işbirliğiyle düzenlenen WOLVOX 7 tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Ilgın Ticaret Odası üyelerinin katıldığı toplantı AKINSOFT İç Anadolu Bölge Müdürü Abdurrahim Küçükgüzel'in konuşmasıyla başladı. Katılımcılara teşekkür eden Küçükgüzel amaçlarının işadamları ve şirketlerin işgüçlerine teknolojik destek vermek olduğunu söyledi.

    AKINSOFT Ilgın Çözüm Ortağı Ahmet Ay ise yaptığı konuşmada Ilgın'da ki birçok firmanın ilgisini çeken AKINSOFT yazılımlarının kullanım sayısında ki artışın daha da yaygınlaşması için Ilgın Ticaret Odasıyla işbirliği yaparak tanıtım toplantısını gerçekleştirdiğini ve AKINSOFT'unda bu toplantıya WOLVOX 7 ürününde %60'lık indirim gerçekleştirerek destek verdiğini belirtti ve AKINSOFT yetkililerine teşekkür etti. Kalabalık bir davetli topluluğunun hazır bulunduğu toplantıda söz alan AKINSOFT Erp Sistem Uzmanı Ekrem Gökten ise katılımcılara WOLVOX 7 serisiyle ilgili sunum gerçekleştirerek bilgiler verdi. Davetlilere AKINSOFT E-ofis programlarından 5 tanesi çekilişle hediye edildi.

    Daha sonra AKINSOFT Yönetim Kurulu Başkanı, Bilgisayar Yüksek Mühendisi Özgür AKIN konuşma yaptı. WOLVOX 7 serisini kullanan kurum ve sanayicilerden çok olumlu tepkiler aldıklarını belirten AKIN, Ilgın sanayicisinin de ürüne gösterdikleri ilginin kendilerini memnun ettiğini ifade etti. Hayatı ve iş yaşantısını daha kolay organize etmek ve çok daha fazla verim almak için AKINSOFT'un birçok alanda yazılımlar ürettiğini vurgulayan AKIN "teknoloji hayatımızın her anında var ve artık ülkemiz teknolojiyi alan değil, üreten ve ihraç eden bir yer olmalı. AKINSOFT bunu başarıp, kendi yazılımlarını Türkiye ve dünyadaki 12 ülkeye ihraç etmenin mutluluğunu yaşıyor" dedi. Teknolojinin devlet nezdinde teşvik edilmesi ve desteklenmesi gerektiğini anlatan AKIN " teknoloji bakanlığı kurulması konusunda fikirlerimizin yaygınlaşması ve uygulanmasını sağlamak için Konya'dan bağımsız milletvekili adayı oldum. Amacımız ülkemizi teknoloji üssü haline getirmek ve çalışmalarımızı bu yönde ilerletmek. Uydukent ve robotik çalışmalarımız devam ediyor ve 2 015 yılında Konya'mızda seri robot üretime geçeceğiz. Ülke insanımız ne zaman atılım yapsa ya engellenmiş ya da vazgeçirilmiş, kendi değerimizi bilirsek dünyada yeniden söz sahibi olabileceğiz. Ülkemizde Konya'mız da insanımız da kazanacak" diyerek konuşmasını tamamladı.


AKINSOFT Konya Ilgın Ticaret Odasında - 1
AKINSOFT Konya Ilgın Ticaret Odasında - 2
AKINSOFT Konya Ilgın Ticaret Odasında - 3
AKINSOFT Konya Ilgın Ticaret Odasında - 4
AKINSOFT Konya Ilgın Ticaret Odasında - 5
AKINSOFT Konya Ilgın Ticaret Odasında - 6