Organizasyonlar - Sayfa 18 | Medya Merkezi - Dr. Özgür AKIN

Organizasyonlar

Dr. Özgür AKIN Katıldığı Organizasyonlar

Dr. Özgür AKIN, AKINSOFT çözüm ortaklarına yönelik gerçekleştirilen BONUS organizasyonları başta olmak üzere birçok organizasyona katılmaktadır.

Daha çok şirket içi ve çözüm ortaklarına yönelik yapılan bu organizasyonlar hem kurum içi çalışanlara hem de AKINSOFT Bayilerine motivasyon olurken aynı zamanda eğitim seminerleri olarak da gerçekleşmektedir.

Kurum içi gerçekleştirilen organizasyonlar özel günlere yönelik düzenlendiği gibi bunun dışında farklı zamanlarda gelişen etkinlikler de olabilmektedir. Ramazan ayında düzenlenen iftar etkinliği, plazanın bahçesinde yapılan anlık etkinlikler, ekip arkadaşları ile yemek davetleri bunlardan bazılarıdır. Yine geçtiğimiz yıllarda kurum içinde düzenlenen spor aktivitelerini ve turnuvalarını örnek gösterebiliriz.

Ayrıca her yıl düzenlenen Bonus ödül töreninde AKINSOFT çözüm ortakları ve AKINSOFT ekibinin bir araya gelmesiyle tüm ekip tatil yaparken iş stresini atmaktadır. Bununla birlikte AKINSOFT çözüm ortaklarına yıl içerisinde gösterdikleri başarılarından dolayı ödülleri verilmektedir. Bonus ödül törenleri çeşitli konser ve yarışmalar sonucunda tüm ekibin motivasyonunu yükseltmekte ve iş stresinin atılmasını sağlamaktadır.

Bunların yanı sıra Dr. Özgür AKINSOFT ve AKINROBOTICS yıl dönümü kutlamalarında yer almaktadır. 1995 senesinden bu yana adım adım yükselmenin ve her bir hedefe ulaşmanın haklı gururu ile AKINSOFT ve AKINROBOTICS’in yıl dönümlerinin kutlanmasına önem vermektedir.

Bunlar içerisinde,
  • BONUS Organizasyonları,
  • 4 Aralık Dünya Bilişimciler Günü,
  • Kurum içi motivasyon etkinlikleri ve takım çalışmaları,
  • AKINSOFT ve AKINROBOTICS yıl dönümü kutlamaları yer almaktadır.
Devamını Göster